ESKİ HÜKÜMETLER

Kalyoncu Hükümeti (16.07.2015 - 16.04.2016)

Yorgancıoğlu Hükümeti Değişiklik (10.10.2014 - 16.07.2015)

Yorgancıoğlu Hükümeti Değişiklik (02.09.2013 - 10.10.2014)

Siber Hükümeti (06.06.2013 - 02.09.2013)

Küçük Hükümeti Değişiklik (18.09.2012 - 06.06.2013)

Küçük Hükümeti Değişiklik (07.09.2012 - 18.09.2012)

Küçük Hükümeti Değişiklik (06.04.2011 - 07.09.2012)

Küçük Hükümeti (17.05.2010 - 06.04.2011)

Eroğlu Hükümeti (04.05.2009 - 17.05.2010)

II.Soyer Hükümeti Değişiklik (11.03.2008 - 04.05.2009)

II.Soyer Hükümeti Değişiklik (04.06.2007 - 11.03.2008) 

II.Soyer Hükümeti (25.09.2006 - 04.06.2007)

Soyer Hükümeti (26.04.2005 - 25.09.2006)

Talat Hükümeti (08.03.2005 - 26.04.2005)

Talat Hükümeti (09.08.2004 - 08.03.2005)

Talat Hükümeti (13.01.2004 - 09.08.2004)

VII. Eroğlu Hükümeti (08.06.2001 - 13.01.2004)

VI. Eroğlu Hükümeti (30.12.1998 - 08.06.2001) 

V. Eroğlu Hükümeti Değişikliği (16.09.1998 - 30.12.1998)

V. Eroğlu Hükümeti  (16.08.1996 - 16.09.1998)

III. Atun Hükümeti (11.12.1995 - 16.08.1996) 

II. Atun Hükümeti (22.05.1995 - 11.12.1995) 

I. Atun Hükümeti Değişikliği (18.01.1995 - 22.05.1995) 

I. Atun Hükümeti (01.01.1994 - 08.01.1995) 

IV. Eroğlu Hükümeti Değişikliği (24.03.1992 - 01.01.1994) 

IV. Eroğlu Hükümeti (20.06.1990 - 24.03.1992) 

III. Eroğlu Hükümeti Değişiklik (11.05.1989 - 20.06.1990) 

III. Eroğlu Hükümeti  (23.05.1988 - 11.05.1989)
II. Eroğlu Hükümeti (02.09.1986 - 23.05.1988) 

I. Eroğlu Hükümeti (19.07.1985 - 02.09.1986) 

II. Konuk Hükümeti (13.12.1983 - 19.07.1985) 

III. Çağatay Hükümeti (15.03.1982 - 13.12.1983) 

II. Çağatay Hükümeti (04.08.1981 - 15.03.1982) 

I. Çağatay Hükümeti (12.12.1978 - 04.08.1981) 

Örek Hükümeti (21.04.1978 - 12.12.1978) 

Konuk Hükümeti Değişikliği (07.07.1977 - 21.04.1978) 

Konuk Hükümeti (05.07.1976 - 07.07.1977) 

Kıbrıs Türk Federe Devleti Bakanlar Kurulu (13.02.1975 - 05.07.1976) 

Otonom Kıbrıs Türk Yönetimi Bakanlar Kurulu (08.10.1974 - 13.02.1975)

Otonom Kıbrıs Türk Yönetimi Yürütme Kurulu (26.08.1974-08.10.1974)

Kıbrıs Türk Yönetimi Yürütme Kurulu (12.03.1973-26.08.1974)

Kıbrıs Türk Yönetimi Yürütme Kurulu (05.07.1970-12.03.1973)

Geçici  Türk Yönetimi Yürütme Kurulu (15.02.1969-05.07.1970)

Geçici  Türk Yönetimi Yürütme Kurulu (28.12.1967-15.02.1969)

Genel  Komite (Koordinasyon Komitesi) (21.12.1963-28.12.1967)

Makarios Hükümeti (Değişiklik) (22.08.1960-21.12.1963)

Makarios Hükümeti (16.08.1960-22.08.1960)