Başbakan Hüseyin Özgürgün, KTSYD Kupa maçını izledi

Başbakan Hüseyin Özgürgün, KTSYD Kupa maçını izledi

 Başbakan Hüseyin Özgürgün, Kıbrıs Türk Spor Yazarları Derneği'nin (KTSYD) düzenlediği ve Baf Ülkü Yurdu ile Binatlı Spor Kulübü'nün oynadığı KTSYD Kupa Maçı'nı izledi.

Güzelyurt Zafer Stadı'nda oynanan ve geliri Kemal Saraçoğlu Lösemili Çocuklar Vakfı'na bağışlanan Kupa maçının ilk yarısı 1-1 tamamlandı. Binatlı Spor Kulübü, Baf Ülkü Yurdu'nu 4-1 yenerek, kupanın sahibi oldu.
Başbakan Özgürgün, maçın sonunda, futbolculara madalya ve Binatlı'ya kupasını verdi. 

-Kupa maçından önce kadınlar futbol oynadı-

Kupa maçından önce, kadın futboluna farkındalık oluşturmak aracıyla, KTSYD'nin organizasyonu kadın futbol takımlarının maçları oynandı. 
Başbakan Hüseyin Özgürgün, kadın futbolcuların ve kadın hakemlerin kupa ve madalyalarını da verdi. 

Kupa maçını, Bayındırlık ve ulaştırma Bakanı Kemal Dürüst, Güzelyurt Kaymakamı Tevfik Direnç, Spor Dairesi Müdürü Hüseyin Cahitoğlu, Güzelyurt Belediye Başkanı Mahmut Özçınar, Kıbrıs Türk Futbol Federasyonu Başkanı Hasan Sertoğlu ile bazı milletvekilleri de izledi.

Print
Posted: Eyl 11, 2016,
Comments: 0,
Author: Anonym
Tags:

Name:
Email:
Subject:
Message:
x
«Kasım 2017»
PztSalÇarPerCumCmtPaz
303112345
9330

Başbakan Özgürgün,trafik kazasında hayatını kaybeden eski Milletvekili Tahsin Mertekçi için Cumhuriyet Meclisi'nde düzenlenen törene katıldı

Trafik kazasında hayatını kaybeden TKP ve BDH eski milletvekili, Yalova Spor Kulübü Başkanı Tahsin Mertekçi için bugün saat 10.30’da Cumhuriyet Meclisi’nde tören düzenlendi. 

Devamı
6
9422

Başbakan Özgürgün:“Devlet gençlere el uzattığı zaman KKTC’nin geleceği daha aydınlık olacaktır”

 Korkuteli, Aygün ve Mutluyaka köylerinden  200 kişiye kırsal kesim arsa hak sahipliği belgesi verildi.

Devamı
7
9488

Başbakan Özgürgün, “Devlet el uzatacaktır, gençler o eli tutacaktır ve bu topraklara sahip çıkacaktır”

Başbakan Özgürgün, hükümetin halka ulaşmak için kısa sürede önemli projeleri hayata geçirdiğini, bunların en önemlilerinden birisinin de kırsal kesim arsalarının hak sahiplerine verilmesi olduğunu söyledi.

Devamı
89
9616

Milli Mücadele Madalyaları’nın dağıtımına bugün Başbakanlık’ta düzenlenen törenle başlandı

Törende, KKTC Parlamenterler Birliği’nin yanı sıra Şehit Aileleri ve Malül Gaziler Derneği, Kıbrıs TMT Mücahitler Derneği, Erenköy Mücahitler Derneği, Türk Barış Kuvvetleri Gaziler Derneği, Güvenlik Kuvvetleri Komutanlığı Emekli Subaylar Derneği, KKTC Güvenlik Kuvvetleri Komutanlığı Emekli Astsubaylar Derneği, Emekli Mücahitler Derneği, Mücahit Komutanları Derneği, Polis Emeklileri Derneği, Sönmezliler Ocağı, Türkiye Muharip Gaziler Derneği ve Türkiye Asker Sendikası başkan ve temsilcilerine madalya verildi.

Devamı
101112
13
9850

Başbakan Özgürgün Türkiye Gazeteciler Federasyonu Heyetini Kabul Etti

Başbakan Özgürgün, Türkiye Gazeteciler Federasyonu (TGF) Yönetim Kurulu Başkanı Yılmaz Karaca ve Yönetim Kurulu üyelerini Cumhuriyet Meclisi Şeref Salonu’nda kabul etti.

Devamı
141516171819
20212223242526
27282930123
45678910