Başbakan Hüseyin Özgürgün Başbakanlık ve Başbakanlığa bağlı dairelerin çalışanları ile bayramlaştı

Başbakan Hüseyin Özgürgün Başbakanlık ve Başbakanlığa bağlı dairelerin çalışanları ile bayramlaştı

Başbakan Hüseyin Özgürgün, Kurban Bayramı nedeniyle, Başbakanlık ve Başbakanlığa bağlı Daireleri ziyaret ederek hem çalışanların bayramını kutladı, hem de yetkililerden yapılan çalışmalar ve sıkıntıları ile ilgili detaylı bilgi aldı, incelemelerde bulundu. 
Başbakanlık Müsteşarları Olgun Amcaoğlu, Metin Beyoğlu ve Bakanlar Kurulu Genel Sekreteri Şifa Zeki ve diğer Başbakanlık Müdürleri’nin de eşlik ettiği ziyaretlerde Başbakan Özgürgün çalışanlarla sohbet ederek, sorunlarını da dinledi. 
Başbakan Hüseyin Özgürgün, bugün sırasıyla Spor Dairesi, Gençlik Dairesi, Piyangolar Birimi, Başbakanlık AB Koordinasyon Merkezi, Merkezi Mevzuat Dairesi, Kooperatif Şirketler Mukayyitliği ve Devlet Basımevi’ni ziyaret ederek, yönetici ve çalışanları ile tek tek bayramlaştı ve huzurlu bir bayram geçirmelerini de temenni etti.
Başbakanlık çalışanları, Bakanlar Kurulu Sekreterliği, DPÖ, Personel Dairesi, YAGA personeli ile Başbakanlıkta bayramlaşan Başbakan Hüseyin Özgürgün, burada basına yaptığı açıklamada, tüm halka, aileleriyle birlikte huzur içinde geçirecekleri, mutlu bir bayram diledi.
Dostluğun, barışın öne çıktığı bayramların, günümüzde görüşmelerin çok zor olduğu hızlı yaşam içerisinde bir araya gelinerek, hasret giderilmesine, kucaklaşmanın yaşanmasına ve sosyalleşmeye vesile olduğuna işaret eden Başbakan Özgürgün, insanların, bayram dolayısıyla kırgınlıklarını unutup, kaynaşarak, refah ve mutluluk içerisinde yeni günlere adım atması dileğinde bulundu.
Başbakan Özgürgün, “Özelde Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti halkına, genelde Anavatan Türkiye ve  tüm İslam Alemine, mutlu ve huzurlu bir bayram diliyorum” dedi.
Mesai saati bitiminde gerçekleştirilen Bayram tepriğinin ardından, Başbakan Hüseyin Özgürgün çalışanlarla toplu anı fotografı da çektirdi.


Print
Posted: Eyl 9, 2016,
Comments: 0,
Author: Anonym
Tags:
«Şubat 2019»
PztSalÇarPerCumCmtPaz
28293031123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728123
45678910